10 najlepszych witryn do oglądania Instagrama bez konta (edycja 2022)

[ad_1]

Przeglądaj Instagram bez konta : Nie masz konta na Instagramie, ale nadal jesteś ciekawy, co się tam dzieje, czego chcesz przeglądać historię na Instagramie anonimowo lub uzyskiwać dostęp do zdjęć na Instagramie bez konta, będzie to dla Ciebie dość skomplikowane, ponieważ Instagram nie oferuje swoich funkcji. Ale jak wiesz, zawsze można ominąć ograniczenia mediów społecznościowych.

W tym artykule podajemy kilka skutecznych wskazówek dotyczących zobacz konto na Instagramie bez rejestracji.

Czy mogę uzyskać dostęp do Instagrama bez konta?

W zasadzie nie można zobaczyć Instagrama bez konta. Platforma systematycznie prosi o informacje o połączeniu z Twojej przeglądarki internetowej lub aplikacji (na Androida lub iOS). W rzeczywistości sieci społecznościowe są szczególnie surowe, jeśli chodzi o nazwy użytkowników.

Uzyskaj dostęp do Instagrama bez konta — czy mogę przeglądać zdjęcia i historie bez rejestracji?
Uzyskaj dostęp do Instagrama bez konta — czy mogę przeglądać zdjęcia i historie bez rejestracji?

Rzeczywiście, od 21 kwietnia 2020 r. Instagram nie pozwala już użytkownikom bez konta na dostęp do zdjęć i filmów dostępnych na platformie za pośrednictwem komputera PC, Mac lub tabletu. Istnieje jednak tylny sposób dostępu do zawartości określonego konta.

Konto publiczne/prywatne na Instagramie

Profil publiczny jest natychmiast dostępny bez konta, zgodnie z ogólnymi warunkami korzystania z serwisu. Aby go otworzyć, wystarczy znać dokładny adres konta na Instagramie, którego szukasz. Następnie wpisz www.instagram.com/→nazwa użytkownika] w pasku adresu jednej z przeglądarek. Ta technika jest często skuteczna w przypadku celebrytów i innych osób publicznych.

Niektóre konta użytkowników są również nieumyślnie przypisane lub nieświadome opinii publicznej. Dzięki temu możesz uzyskać do niego natychmiastowy dostęp. Jednak potencjalne działania są bardzo niskie, jeśli otworzysz sieci społecznościowe bez konta osobistego. Nie będziesz mógł polubić postów, przeglądać i publikować komentarzy, powiększać zdjęcia ani dołączać do subskrybentów profilu…

Aby przeczytać także: +79 najlepszych pomysłów na oryginalne zdjęcia profilowe na Facebooku, Instagramie i tikTok & Jak założyć konto na Instagramie bez Facebooka?

Jeśli chcesz wykonać te różne operacje, natychmiast znajdziesz interfejs połączenia. Więc wystarczy spojrzeć na podstawowe zdjęcia Insta bez konta, około 30 zdjęć. Aby uzyskać dostęp do innych funkcji, musisz utworzyć nowe konto i postępować zgodnie z procedurą uwierzytelniania (adres e-mail, hasło itp.).

o prywatne konta na Instagramie, nie można się z nimi zapoznać bez ich subskrypcji. Zdjęcia, historie i wszystkie Twoje posty będą widoczne tylko dla subskrybentów tego konta, więc żadna aplikacja ani witryna nie może tego ominąć.

Obecnie istnieją różne usługi innych firm, które umożliwiają przeglądanie Instagrama bez konta. Zazwyczaj te aplikacje (internetowe lub mobilne) są bezpłatne. Dzięki usłudze internetowej wystarczy otworzyć platformę w przeglądarce na komputerze z systemem Windows lub Mac OS. Rozwiązanie jest również kompatybilne ze wszystkimi podłączonymi urządzeniami, takimi jak iPhone i iPad czy tablety i smartfony z systemem Android.

Wyjaśnimy więc, jak korzystać z jego witryn do wyświetlania Instagrama bez konta, oto jak to zrobić:

 1. Otwórz dowolną przeglądarkę.Nie potrzebujesz konkretnej przeglądarki, aby korzystać z tych narzędzi innych firm. Możesz użyć kogo chcesz.
 2. Znajdź niezawodną aplikację innej firmy.Upewnij się, że te aplikacje w żaden sposób nie wymagają Twoich danych osobowych. Aplikacje innych firm mogą być szkodliwe dla użytkowników, zaleca się korzystanie z witryny z listy w następnej sekcji.
 3. Znajdź w aplikacji konto, którego szukasz.Zwykle korzystanie z tych aplikacji innych firm jest takie samo. Jeśli aplikacja nie jest złośliwa i nie wymaga od Ciebie żadnych informacji, powinieneś być w stanie wyszukać nazwę użytkownika za pomocą paska wyszukiwania i znaleźć konto.
 4. Upewnij się, że widzisz prywatne konta na Instagramie.Upewnij się, że aplikacja, której używasz, wyświetla wszystkie konta na Instagramie, w tym konta prywatne. Następnie możesz przeglądać dowolne konto bez konieczności logowania się.

To powiedziawszy, obecnie pozwalamy Ci odkryć listę 10 najlepszych aplikacji, aby uzyskać dostęp do Instagrama bez konta i bez bycia widzianym.

Najlepsze strony do przeglądania zawartości profilu na Instagramie bez konta

Istnieje kilka witryn (Przeglądarka Instagrama), które mogą uzyskać dostęp do treści określonego profilu i tym samym przeglądać Instagram bez konta, ale w szczególności konieczne jest wybranie witryn, które nie wymagają podawania danych osobowych ani nawet obowiązkowej rejestracji, aby móc korzystać z usługi.

Dzięki temu odkryjesz naszą listę najlepsze strony do przeglądania zawartości profilu na Instagramie bez konta :

 1. gramhir.com – Przeglądaj i śledź zawartość swojego Instagrama lub innej osoby ze wszystkimi statystykami w nowy i ulepszony sposób.
 2. picuki.com – Edytuj i przeglądaj historie, profile, obserwujących, posty i tagi na Instagramie online i bez konta.
 3. historie z insta – ta strona umożliwia anonimowe przeglądanie Instagram Stories oraz przesyłanie zdjęć i filmów. Spotkanie włączone insta-stories.ru i wyszukaj użytkownika.
 4. Imginn.com – Pobierz najgorętsze zdjęcia, filmy i historie z Instagrama, bardzo łatwy program do pobierania Instagram na swój telefon komórkowy lub komputer. Przeglądaj historie na Instagramie anonimowo.
 5. mystalk – Mystalk to internetowa przeglądarka instagramów. Instagram oferuje swoim użytkownikom zdjęcia, tagi, historie i zdjęcia.
 6. dumpor.com – Bezpłatna i prywatna przeglądarka historii na Instagramie. Możesz oglądać historie Insta, profile, obserwujących, posty oznaczone anonimowo.
 7. Greatfon.com – możesz łatwo przeglądać historie, profile, obserwujących na Instagramie anonimowo. Szukaj według tagów lub lokalizacji, przeglądaj zdjęcia i filmy użytkowników.
 8. Instap – Wyszukuj i pobieraj zdjęcia profilowe na Instagramie, historie, filmy, rolki w wysokiej jakości.
 9. storydown.com – Najlepsza przeglądarka historii i zdjęć na Instagramie. Możesz przeglądać Instagram Stories anonimowo i szybko, bez konieczności logowania się lub posiadania konta.
 10. anonigviewer.com – Anon IG Viewer to aplikacja internetowa, która pozwala oglądać historie / posty osób, którymi jesteś zainteresowany, bez ich wiedzy.
 11. gramho
 12. Historie na Instagramie: możesz przeglądać strony anonimowo. Dotyczy to zwłaszcza historii
 13. Greatphone.com : ta platforma jest bardzo łatwa w użyciu. W pasku wyszukiwania wystarczy wpisać nazwę konta, którego szukasz lub hashtag
 14. storydown.com : tutaj obowiązuje ta sama zasada. Wystarczy wpisać konto, którego szukasz
 15. Stalker na Instagramie : jest to bezpłatna usługa do przeglądania historii, relacji i reakcji innych użytkowników
 16. Ingramer: To kolejna darmowa przeglądarka. Masz jednak możliwość wykupienia subskrypcji o wartości 3 USD. Pozwala to mieć 3 profile
 17. Historie IG : ta platforma umożliwia między innymi oglądanie i pobieranie bębnów i historii na Instagramie
 18. Zapisane : znowu możesz sprawdzić Instagram bez konieczności posiadania konta
 19. Obserwujący Insta : jest to narzędzie typu „wszystko w jednym”, dzięki któremu można pobierać historie.
 20. Historie w dół : możesz przeglądać historie za darmo i pobierać je

Pamiętaj, że jego witryny często zmieniają adres, dlatego artykuł jest aktualizowany co miesiąc.

Zobacz także: Jak trwale usunąć swoje konto na Instagramie w 2022 roku? & Zefoy: Generuj polubienia i wyświetlenia TikTok za darmo i bez weryfikacji

śmietnik

Dumpor to anonimowa przeglądarka historii na Instagramie. co pozwala użytkownikom przeglądać profil na Instagramie bez konta, a nawet historie, które zostały usunięte z ich kont. To narzędzie jest popularne wśród użytkowników, którzy chcą zobaczyć, które historie zostały usunięte przez użytkownika. Ponadto usługa oferuje przeglądanie publikacji, rolek i obserwujących profil bez konieczności posiadania konta na Instagramie.

Dumpor jest dostępny online i jako aplikacja w sklepie Play. Jest oferowany bezpłatnie i nie wymaga żadnego potwierdzenia.

 • Adres: https://dumpor.com/
 • Darmowa i prywatna przeglądarka historii na Instagramie.
 • Przeglądarka Instagrama.
 • Anonimowy i bez konta.
 • Zaawansowane wyszukiwanie użytkowników.

gramhir

Analiza profilu na Instagramie to świetny sposób, aby dowiedzieć się więcej o konkurencji, dotrzeć do nowych klientów i lepiej zrozumieć swoich odbiorców. Gramhir zapewnia szybki dostęp do danych profilu publicznego, dzięki czemu nie musisz zakładać konta. Co więcej, narzędzie jest całkowicie bezpłatne i bardzo łatwe w użyciu. Aby skorzystać z analizatora profilu na Instagramie, wystarczy podać nazwę użytkownika konta, które chcesz analizować. 

Gramhir wyświetli wtedy wszystkie publicznie dostępne informacje, takie jak liczba obserwujących, liczba postów, najpopularniejsze hashtagi itp. Możesz także przeglądać najpopularniejsze obrazy i filmy na koncie, a także szczegóły zaangażowania (polubienia, komentarze, udostępnienia).

 • Adres: https://gramhir.com/
 • Przeglądaj Instagram anonimowo.
 • Pobierz zdjęcia, filmy i historie z Instagrama.
 • Analiza konta.
 • Oglądaj profil na Instagramie, nie będąc widzianym.
 • Alternatywne Gramho.

Picuki

Picuki to jedno z najlepszych narzędzi dostępnych na rynku dla tych, którzy chcą prywatnie uzyskać dostęp do treści na Instagramie. Pozwala użytkownikom przeglądać historie, hashtagi, użytkowników, statystyki i obrazy bez wykrycia. Ponadto interfejs jest bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze. Picuki jest zatem idealnym narzędziem dla tych, którzy chcą prywatnie uzyskać dostęp do treści na Instagramie.

 • Adres: https://www.picuki.com/
 • Anonimowa przeglądarka Instagram.
 • Uzyskaj dostęp do Instagrama bez konta.
 • Bezpłatnie i bez rejestracji.

Wniosek: po co tworzyć konto na Instagramie?

Witryny do przeglądania Instagrama bez konta są bardzo przydatne, jeśli bardzo sporadycznie lub bardzo okazjonalnie korzystasz z Instagrama i dlatego nie musisz otwierać konta. Możesz sobie jednak wyobrazić, że siła Instagrama oznacza, że ​​nie będziesz w stanie korzystać ze wszystkich funkcji oferowanych posiadaczom kont.

Na przykład całkowicie niemożliwe będzie oglądanie historii 24 godziny po ich zniknięciu, co oznacza, że ​​musisz regularnie obserwować. To samo dotyczy czytania i wymiany wiadomości, a także dostępu do kont prywatnych.

Jak widać, jest bardzo jasne, że bez rejestracji podstawowe funkcje Instagrama nie zostaną Ci zaoferowane, na przykład będziesz mieć możliwość przeglądania „historii” w bardzo krótkim czasie.

Czytaj: OnlyFans – Co to jest? Rejestracja, konta, recenzje i informacje (bezpłatne i płatne) & Jak przejść do sieci WhatsApp? Oto podstawowe informacje, aby dobrze go używać na komputerze

Dlatego lepiej jest pobrać aplikację na smartfona lub komputer i utworzyć konto nawet bez Facebooka. A jeśli chcesz nadal zachować dyskrecję, korzystając z siły tej sieci społecznościowej, możesz otworzyć konto z nickiem i tym samym nadal śledzić osoby, które mają ciekawą działalność lub które sprawiają, że marzysz.

Nie zapomnij udostępnić artykułu!

[Całkowity: 26 Mieć na myśli: 5]

  Wat betekent OTP op TikTok? – Beoordelingen Wiki

Leave a Comment